Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Zamknij
tlo2

O nas

Firma Brimarex Sp. z o.o. powstała w 1990 roku w Poznaniu. Zajmuje się importem zabawek i artykułów sportowych.Przez wiele lat działalności zdobywaliśmy doświadczenie oraz wypracowywaliśmy własny styl działania. Cechuje nas solidność, rzetelność, dobrze dobrany asortyment oraz zaangażowanie wszystkich pracowników. Nieustannie kierujemy się sentencją:

Jeśli nie myślisz o kliencie,
to znaczy, że wcale nie myślisz.
Ted Levitt-Harward

Zgodnie z powyższym hasłem, w swojej działalności, dążymy do zwiększania zaufania i wiarygodności w oczach Klientów. Dla Państwa otworzyliśmy oddział naszej firmy w Warszawie.

Nasze zabawki importujemy z Niemiec, Włoch i Chin. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Rolly Toys specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości traktorów na pedały, przedstawicielem włoskiej firmy – Mondo produkującej najlepsze piłki plastikowe z wizerunkiem bohaterów filmów Disney’a. Z Włoch z firmy Dulcop sprowadzamy wspaniałe bańki mydlane z licencją Disney’a, natomast z Chin importujemy szeroką gamę zabawek o uznanej wśród polskich klientów jakości.Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą oraz naszym doświadczeniem.

Potwierdzeniem tego jest wprowadzenie
Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.